Cześć, Chciałbym podzielić…

Cześć,

Chciałbym podzielić się wami moimi spostrzeżeniami na temat całej sytuacji, która dzieje się teraz na świecie, którą już rzygam i muszę gdzieś wylać. Ile ja bym oddał, żeby wrócić do normalnego świata.

Zacznijmy od tej paranoi związanej z covidem. Na początku, gdy to wszystko się zaczęło sam bałem się straszliwie tej choroby. Wynikało to z prostej przyczyny cały świat wykreował nam ogólnoświatową narrację jak straszna jest ta choroba i jak bardzo śmiertelne zbiera ona swoje żniwo. Wszyscy pamiętamy pewnie telewizyjne sceny z Włoch gdzie ciała wywożono ciężarówkami co się okazało fejkiem jak wiele rzeczy w tej epidemii. Jednak z każdym kolejnym miesiącem coraz bardziej uświadamiałem sobie jak bardzo mi to wszystko nie pasuje i jak bardzo się nie klei.
Aktualnie niestety widzimy w jaką drogę zmierza nas świat. Idziemy w stronę coraz większego zamordyzmu i ograniczania naszej wolności. Zaraz pewnie zlecą się krytykanci, ale to bardzo dobrze, bo zależy mi na merytorycznej dyskusji. Covid jest chorobą i zabija to prawda, ale nie jest to choroba, która powinna odbierać nam wolność, a także normalne życie.

Chociażby śmieszna sprawa jak całe życie mieliśmy grypę, a teraz nagle magicznie każdy przestał o niej słyszeć.
Jest tylko jedna najpopularniejsza choroba na świecie, a reszta jakby nie istniała. Czemu ludzie nie widzą, że mamy wiele nadmiarowych zgonów poprzez brak normalnego dostępu do służby zdrowia. Ile było na przestrzeni miesięcy afer jak to covida wpisywali wszędzie. Ktoś miał ciężkie choroby przewlekłe i leciał na ostatnich oparach, ale nagle pod koniec złapał covida. Wiadomo było, że umrze, ale i tak przyczyna śmierci to covid.
Takich sytuacji było tysiące. Sam znam osobę, która zmarła na kompletnie inną rzecz, ale wpisano covid. Takimi prostymi zabiegami manipuluje się statystkami, a potem wy w telewizji oglądacie z przerażeniem ile osób dziennie zmarło. Chciałbym wytknąć paranoje jaką mamy po prostu teraz na świecie. Mówi się, że mamy 3 typu ludzi na świecie 1 Ci którzy widzą 2 Ci którzy widzą jak im pokażesz 3 Ci którzy nie widzą i nie zobaczą.
Kolejną przerażającą rzeczą jaką aktualnie mamy jest wszechobecna cenzura. Dlaczego skoro rząd ma tyle niezbitych dowodów na szczepienia na covida itp. To blokuje się każdego kto twierdzi inaczej lub ma inne zdanie. Dlaczego facebook, twitter i inne wielkie korporacje, (które swoją drogą należą wszystkie do jednych właścicieli o czym też zrobię wpis, bo warto żeby ludzie to wiedzieli) blokują każdy głos odmienny od przyjętego dogmatu.
Przykład blokowanie Roberta Malone znanego wirusologa, który przyczynił się w dużym stopniu do powstania mechanizmu mRNA jaki mamy w szczepieniach. Co warto podkreślić jest on zwolennikiem szczepień. Pomimo tego twierdził, że np szczepienie dzieci jest ogromnym błędem i wyrządzamy im ogromną krzywdę. Polecam poczytać sobie o nim. Moim zdaniem jest to kompetentna osoba do wypowiadania się na takie tematy. Jest to jeden przykład z morza innych.
Zmierzam do tego, że dlaczego nikt nie chce otwarcie debatować.
Jest to blokowane, bo nie pasuje do obecnej narracji co pokazuje, że niestety wolność słowa coraz bardziej się kończy. Kolejny argument to zaufaj nauce. Taak nauce, która w dzisiejszych czasach jest tak samo sprzedajna jak nasi idole z instagramów. Czemu pfizer tak bardzo się boi o wyniki badań , że chcą je utajnić na 55 lat. Co takiego strasznego się tam chowa skoro szczepionka jest całkowicie bezpieczna. Musimy zdać sobie sprawę, że takie produkty zanim zaczną być podawane ludziom przechodzą kilkanaście lat testów i badań. A tu co mamy kilka miesięcy i szczepienie każdego.

Spotkałem się ostatnio z opinią, że mamy teraz taką technologię i tylu naukowców przy tym pracowało, że te kilka miesięcy wystarczają. Na pewno jest to jakiś argument, bo cały świat podobno na tym pracował. Jednak w mojej opinii jest to bzdura nie jesteśmy w stanie zbadać procesów jakie mogą nam się stać za 5-10 lat. Jest to oficjalnie eksperyment medyczny i my jesteśmy króliczkami.
Nasi politycy tak bardzo chcą nas zaszczepić jednak, gdy wchodzi ustawa o szczepieniach dla nich płynnie ją odrzucają. Tak samo CEO Pfizera, który twierdzi, że nie zaszczepił się, żeby dla innych starczyło XD. Czyli mamy podział na równych i równiejszych.

Dlaczego np. eksperymentalną rzecz wprowadza się tak szybko, a np konopie, które od lat mają potwierdzone właściwości lecznicze i są rośliną daną nam przez naturę, a nie sztucznie wytworzoną substancją. Są tak bardzo blokowane. Czyżby branża farmaceutyczna nie chciała, żeby ludzie byli zdrowi? Ufacie Pfizerowi, który ma setki wyroków o oszustwa np dodawanie azbestu do szczepionek, manipulacje badaniami itp. Czy sądzicie, że teraz będą krystalicznie czyści?

Na koniec warto pochylić się nad ideą wielkiego resetu, którego promotorem jest Klaus Schwab. Szef Forum Ekonomicznego w Davos. Na, którym co roku zjeżdżają się elity i dyskutują o tym co będzie się działo na świecie. Warto zapoznać się z oficjalnym dokumentem ONZ „Agenda 2030” i słowa Pana Schwaba albo jego asystentki już nie pamiętam „ Nie będziesz nic miał i będziesz szczęśliwy.

Moim zdaniem idzie to w taką właśnie stronę odbiera się nam wszystko. Niby dla naszego dobra wprowadzą nam walutę cyfrową, wszystko będzie transparentne i dokładnie śledzone przez rząd. Będzie Ci mówione, że dla twojego dobra robią to wszystko, bo bardzo się o ciebie troszczą. Nigdy nie było takich możliwości na kontrolę społeczeństwa jak teraz przez co zaczynają teraz to wprowadzać. Myślisz, że czytając 1984 Orwella była to tylko ponura wizja autora? Obym się mylił i to wszystko poszło w inną stronę, ale niestety jest coraz więcej przesłanek, że nie.

Oczywiście wiele teorii, które nawet mają nawet wiele silnych dowodów mogą okazać się fejkiem na skutek czegoś innego. Przykładowo nie zdziwiłbym się jakby cała ta agenda i wielki reset był odwróceniem uwagi od czegoś innego.

Ważne, żeby zacząć myśleć samodzielnie. Bo jeżeli myślisz, że to co podsuwają Ci media jest twoją własną opinię to jesteś w błędzie.

Zachęcam was do refleksji, szukania informacji na własną rękę. To, że coś nie jest podane w głównych mediach nie znaczy, że nie jest prawdą. Warto jest włączyć myślenie i zastanowić się ile w tej pandemii mamy nielogicznych, głupich rzeczy przez, które nie da rady wierzyć, że jest to przypadek.

Zamierzam publikować więcej wpisów. Nawet jak wiele osób, będzie wyzywać w komentarzach.
Uważam, że mamy za bardzo zakłamany świat, aby tak w tym tkwić i probować pokazać innym, że działa on inaczej. Niestety jeżeli raz wybudzisz się z dziecięcego postrzegania świata i zobaczysz jaki jest naprawdę to już nie dasz rady o tym nie widzieć. W pewnym stopniu można stwierdzić, że matrix był filmem dokumentalnym.

Pewnie zleci się tu wielu zwolenników covida i szczpień. Ale to dobrze, bo chętnie podyskutuję.
Na koniec chciałbym zaznaczyć, że wszyscy jesteśmy ludźmi i sztuczne podziały jakie nam teraz tworzą są po to, aby nas rozdzielić. Nie zapominajmy o tym, że mamy większość i pora zacząć zmieniać świat na lepszy.

#koronawirus #teoriespiskowe #covid19 #bekazcovidian #szury
#covidianie #kaczanekxx #zdrowie #polityka